• 106.3FM Radju Kazin Banda San Filep – Dirett
0:00
Skeda mit-Tnejn 23 ta' April sal-Hadd 29 ta' April
It-TnejnIt-TlietaL-ErbghaIl-HamisIl-GimghaIs-SibtIl-Hadd
06:30
06:30–07:00Recita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-Ruzarju
07:00-07:30Muzika mill-PCMuzika mill-PCMuzika mill-PCMuzika mill-PCMuzika mill-PCGood Morning Show - Malcolm BonelloGhana Tradizzjonali mal-Muni - Prg 3
07:30-08:00
08:00-08:30Good Morning Show - Geraldu Brincat
08:30-09:00
09:00-09:30
09:30-10:00
10:00-10:30KBSF Int Ch Aquilina Three - Dr. Philip SciortinoMadonna MDNA World Tour 2012 Full ShowThe Mid-Morning Show - Janet HiliMill-Park Sal-Genna - B. Bonnici Prg 10,11 ®Mill-Park Sal-Genna - B. Bonnici Prg 12,13 ®The Mid-Morning Show - Charton,Amy and Chylie
10:30-11:00
11:00-11:30Kos kif tbiddlu z-zminijiet - Prg 1
11:30-12:00
12:00-12:30Angelus - RuzarjuAngelus - RuzarjuAngelus - RuzarjuAngelus - RuzarjuAngelus - RuzarjuAngelus - RuzarjuAngelus - Ruzarju
12:30-13:00Ir-Rumanz L-Ghama ta' Lourdes - 25-26Ir-Rumanz L-Ghama ta' Lourdes - 27-28Ir-Rumanz L-Ghama ta' Lourdes - 29-30Ir-Rumanz L-Ghama ta' Lourdes - 31-32Ir-Rumanz L-Ghama ta' Lourdes - 01-02Gnien il-Mistrieh - Prg 10Il-Hadd it-Tajjeb - Jeadon Lee Zammit
13:00-13:30
13:30-14:00L-Assedju l-Kbir tal-1565 – 5th lotNaqra NaqraFeature Festa - 2013,2014,2015L-Assedju l-Kbir tal-1565 – 5th lotNaqra NaqraBackstreet Boys Live in Orlando 1998
14:00-14:30Ir-Rebbieh FullGnien il-Mistrieh - Prg 10Haz-Zebbug ta' Tfuliti - PP Ciantar
14:30-15:00Naqra Naqra
15:00-15:3027/04/2018 MIS-SWALI TAL-KUNCERTIThe Afternoon Show - Renato Vella prg 4Madwar il-Mejda Prg 1
15:30-16:00
16:00-16:30Afternoon Show - Jamie TaboneThe Mid-Afternoon Show - Pietro Micallef and Garid XuerrebDrive Time - Shana & Janira SchembriThe Mid-Afternoon Show - Shana Schembri and Janira SchembriThe Mid-Afternoon Show - Charton GaldesMid-Dinja tal-Baned - Daniel Vella - Prg 5Kun?ert Festa 20170617_Zebbug_MP3
16:30-17:00
17:00-17:30Drive Time - Rachel ZammitDrive Time - Ylenia and RachelDrive Time - Chylie Micallef & Amy GaldesDrive Time - Shana Schembri and Janira SchembriMaltin Biss ma JJ Roma (Joe Borg)
17:30-18:00
18:00-18:30Buona Sera - Janet HiliAllegrija - Pietro Micallef & Garid XuerebSpring Night - Tarcisio MifsudTislima lill MRO Adeodato Gatt – PP Ciantar (R)Naqra Naqra
18:30-19:00KBSF Int Ch Aquilina Three - Dr. Philip Sciortino
19:00-19:30Maria Zerafa Show - Prg 6Fil-Kumpanija tieghi - Jaedon Lee ZammitF’ Gieh il-Qaddisin – Programm dwar il-festi – Prg 10®
19:30-20:00
20:00-20:30Klassici – Silvan Abdilla - Prg 8®F’ Gieh il-Qaddisin – Programm dwar il-festi - Prg 9L-Ghar fix-xelter - Chapter 7,8,9Fil-Kumpanija Tieghi - Brian MifsudKlassici – Silvan Abdilla – Prg 03®
20:30-21:00F’ Gieh il-Qaddisin – Programm dwar il-festi - Prg 9Baned Maltin – Daniel Vella – Banda Beland (R)Fil-Kumpanija Tieghi - Brian Mifsud
21:00-21:30MIX 339 TINA TURNER VOL 1Madwar il-Mejda Prg 1
21:30-22:00Messaggi ta Kaxxier - Lawrence Schembri
22:00-22:30Balzmu fuq il-feriti Ma Patri Elija Vella – Prg 1®Balzmu fuq il-feriti Ma Patri Elija Vella – Prg 2®Balzmu fuq il-feriti Ma Patri Elija Vella – Prg 3 (R)Balzmu fuq il-feriti Ma Patri Elija Vella – Prg 4 ®
22:30-23:00Recita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-RuzarjuRecita tar-Ruzarju
23:00-23:30Hsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - GheluqHsibijiet Religjuzi + Kurunella ta' San Filep - Gheluq
23:30